Casa Da Piscina Villa
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Zwembad Buitenzwembad |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De 1-slaapkamer Casa Da Piscina Villa Rolante is gelegen op 18-minuten wandelafstand van Igreja Nossa Senhora Imaculada Conceição en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.
Deze villa kijkt ook uit over het zwembad.
Gasten kunnen dineren in Xisquina Lanches, op een klein stukje lopen van het vakantiehuis.
- Locale bezienswaardigheiden
- Estátua do Teixeirinha800 m
- Pórtico de Rolante1,6 km
- Praca Central da Matriz750 m
- Cascata das Andorinhas2,8 km
- Sucos e vinhos Dom Vitor1,1 km
- Morro Grande550 m
- Monumento à Cuqueira750 m
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Salgado Filho87 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Casa Da Piscina Villa?
Gasten van Casa Da Piscina Villa kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel kost het om Casa Da Piscina Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Casa Da Piscina Villa is $41. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Casa Da Piscina Villa kun je aanbevelen?
Gasten van Casa Da Piscina Villa kunnen eten in Restaurante e Churrascaria Faccio restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in de villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in de villa. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Casa Da Piscina Villa mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Casa Da Piscina Villa verblijven.